Ana Sayfa Hizmetlerimiz Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet

Karşılıklı Görüşme ile Diyet ve Online Diyet seçenekleri ile nerede olursanız olun Özel Şifa Polikliniği Beslenme ve Diyetetik biriminden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Karşılıklı Görüşme ile Diyet; Özel Şifa Polikliniği Beslenme ve Diyetetik Birimimizi ziyaret ederek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yüz yüze  gerçekleştireceğimiz her seansımızda kapsamlı vücut analiziniz yapılır. Bu ölçümdeki sonuçlara göre kişiye bireysel beslenme planı oluşturulur.

Online Diyet: Şehir dışı yada yurt dışında yaşayan, boş vakti olmayıp işi yoğun olan danışanlar için en uygun yöntemdir. Teknolojininde sağlamış olduğu iletişim kolaylıklarından yararlanarak online olarak whatsapp aracılığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Diyet : Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık hizmeti ile sağlığınıza ve işinize yatırım yapmanızı sağlıyoruz.Kurumsal Diyet hizmeti ile şirket çalışanlarının vücut analizleri yapılır,onlara uygun çeşitli menü planlamaları yapılır ve sağlıklı beslenme eğitimi verilir.Bu sayede iş yerindeki hastalanma oranı azalır daha verimli çalışma ortamı oluşur.

Hangi Danışmanlık Hizmetlerini Alabilirsiniz?